Hakkımızda

Yalçınkaya Grup

Yalçınkaya Grup hakkındaki tüm bilgi ve geçmiş detaylı olarak aşağıda görüntülenmektedir.

  Yalçınkaya Grup Gıda ve temizlik orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.


Tarihçe

   Kurulduğu 1960 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmet anlayışı ve kaliteli ürünlerini sunan Yalçınkaya Grup 3 kuşaktır ticaretle uğraşan köklü bir gelenekten gelmektedir. 1960’lı yıllarda Nazmi Yalçınkayanın 3 tekerlekli bisikleti ile başlayan ticaret serüveni daha sonra atılan büyük adımlar ve arkasından gelen neslin girişimci ruhu ile sürekli ilerleme sağlamıştır.

  Yalçınkaya Grup uzun yıllara dayanan tecrübesi, sağlam rekabet gücü, yenilikçi ve ileriye dönük bakış açısı ile her zaman tercih edilen bir şirket konumundadır. Şirketimiz gözettiği ürün kalitesi yanı sıra hızlı sevkiyat anlayışıyla müşterilerin taleplerini en kısa sürede yerine getirmektedir. Başarının, değişime ayak uydurmaktan geçtiğine inanan kuruluşumuz; sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni gelişmeleri sizlere en kısa sürede sunmaktadır.